poniedziałek, 20 czerwca 2016

MURAL dla LFO 2016

Specjalnie dla tegorocznego Life Festival Oświęcim - Festiwalu dla Pokoju
Tomasz Bagiński zaprojektował MURAL

http://lifefestival.pl/pl/news/Mural-Tomasza-Baginskiego-powstaje-specjalnie-dla-LFO,176.html6 komentarzy:

 1. Powiem szczerze. W pierwszej chwili ogarnął mnie zachwyt. I byłby trwał, gdybym w ten mural nie kliknął. Nie, nie zmieniłem zdania, tylko mnie śmiech ogarnął (nie szyderczy). Ten mural będzie bowiem zdobił ścianę Urzędu Skarbowego! Patrząc na tę ruinę z muralu naszły mnie dziwne skojarzenia. Czyżby tak miałyby wyglądać nasze domostwa po wizycie w tym Urzędzie? :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękno i groza - tak bym to ujęła.
  Pozdrawiam ciepło Claro :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak dla mnie chyba trochę zbyt apokaliptyczny ten mural.
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja truskawki pożeram głównie solo, ewentualnie z jogurtem albo z kefirem. bez cukru. i nie w ciastach :)
  jednak jakieś przepisy na truskawkowe wypieki walają mi się chyba w domu. jak je wygrzebię, to się chętnie podzielę. myślę, ze możesz spróbować poszukać czegoś w internecie (pewnie już to zrobiłaś :)) po indywidualnych modyfikacjach z niektórych przepisów wychodzą pyszne ciasta.
  fajnie, ze Tobie się podoba ten mural. o to chodzi. to znaczy o to, ze nie jesteśmy identyczni i każdy człowiek ma swoje lubienia i podobania. to dobrze, bo strach pomyśleć, co byłoby, gdybyśmy wszyscy byli jednakowi. atak klonów, jak nic ;))
  za upałami nie przepadam. zwłaszcza w mieście. dla mnie idealna temperatura, to tak około 25 stopni. powyżej się roztapiam :)
  ale co zrobić? fala żaru nadchodzi, aja, jak co roku, jakoś ją przetrwam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Claro. Straszne a jednocześnie piękne. Właśnie, chyba o to w naszym życiu chodzi, o uczucia. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obrazowanie murala adekwatne do festiwalu. Każdy odbiera inaczej, po swojemu. Jedni zachwyceni inni przerażeni... a jednak jest nad czym się zatrzymać, podumać, podziwiać

  OdpowiedzUsuń